U wybrzeży Afryki

Profesjonalny sprzęt narciarski, gdzie go znaleźć?
Czerwiec 18, 2019
Czym jest car detailing i dlaczego warto z niego skorzystać?
Lipiec 2, 2019

Lubisz wybierać wyjątkowe kierunki wakacji? Zależy Ci na niepowtarzalnych walorach naturalnych oraz kulturowych? Jeżeli tak, to odpowiednim wyborem będą Seszele. Ten niewielki wyspiarski kraj u wybrzeży Afryki wraz ze swym niezwykłym dziedzictwem kulturowym i niepowtarzalną przyrodą nie może zawieść Twoich oczekiwań.

Dlaczego Seszele?

Zapierające dech w piersiach krajobrazy, niezwykłe zatoki wraz z piaszczystymi plażami, krystalicznie czysty ocean, niepowtarzalne formacje skalne i niebywałe lasy tropikalne. Wszystko to znajdujące się z jednym miejscu. To, co cenne w Seszelach to nie tylko przyroda

Kultura, tego miejsca jest unikatowa pod wieloma względami. Na przestrzeni wieków przemożny wpływ na jej rozwój miały nie tylko kultura francuska i brytyjska, ale również hinduska, arabska i wiele wpływów afrykańskich. Sprawia to, że w czasie wycieczki na Seszele poznasz prawdziwy miks kulturowy.

Czas nad oceanem

W czasie swojej wycieczki na Seszele możesz podjąć się wielu aktywności. Szczególnie tych związanych z oceanem. Będąc na Mahe, głównej wyspie archipelagu możesz udać się na rejs statkiem i podziwiać piękno rozciągającej się tam rafy koralowej.

Istnieje również możliwość wzięcia udziału w nurkowaniu. Powszechnie uważa się, że ten archipelag jest jednym z najlepszych miejsc na świecie do tej aktywności. Dlatego na Seszelach nie ma problemu w odnalezieniu kursów nurkowania lub wypożyczalni sprzętu.

Jeżeli odbyłeś już rejs, doświadczyłeś nurkowania, to możesz podjąć się również jazdy na nartach wodnych lub położyć się wygodnie na piaszczystej plaży i czerpać radość z widoku oceanu.