Czym jest car detailing i dlaczego warto z niego skorzystać?

U wybrzeży Afryki
Czerwiec 24, 2019
Druki wielkoformatowe – skuteczna forma reklamy
Sierpień 23, 2019

Auto detailing to złożony i długotrwały proces pielęgnacji różnych elementów samochodu w celu podniesienia walorów estetycznych auta. Proces ten obejmuje czyszczenie, konserwację oraz zabezpieczenie elementów pojazdu. Efektem pracy fachowców z branży car detailingu będzie samochód w stanie salonowym. Dowiedz się czym dokładnie zajmuje się auto detailing Kraków i dlaczego warto skorzystać z ich usług?

Car detailing Kraków – konserwacja i ochrona

Usługa car detailingu przeznaczona jest do renowacji i konserwacji samochodów zarówno używanych, jak i nowych. Fachowiec z branży car detailingu w równym stopniu zajmuje się zewnętrzną powłoką auta, jak i jego wnętrzem, czyszcząc je, konserwując i poddając renowacji. W efekcie tego, samochód odzyskuje swój pierwotny wygląd, kolor lakieru nabiera głębi i niepowtarzalnego połysku. Car detailing Kraków – dzięki zabiegom pielęgnacyjnym, wykonanym przez profesjonalistę, wartość auta wzrośnie, jego żywotność zostanie znacznie przedłużona i na długo będziesz mógł cieszyć się nieskazitelnym wyglądem swojego samochodu.

Zakres oferowanych prac – Detailking Kraków

Prace związane z car detailingiem podzielić można ze względu na miejsce, w którym są wykonywane: wewnątrz i na zewnątrz. Prace we wnętrzu samochodu opierają się na czyszczeniu tapicerki, podsufitki, bagażnika, kokpitu oraz wszelkich elementów plastikowych, metalowych oraz pokrytych tkaniną. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych kosmetyków, auto detailing Kraków pozwala na osiągnięcie zachwycających efektów wizualnych. Ponadto, oprócz lepszego wyglądu, zyskujemy skuteczną konserwację oraz zabezpieczenie.

Super ofertę znajdziesz tutaj:
https://detailkingkrakow.pl/